Robert Góra

Funkcje

Rada Gminy Rogów

Przewodniczący Rady Gminy w Rogowie (2014 - 2018)

Rada Gminy Rogów

Radny Rady Gminy Rogów (2018 - 2023)

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 grudnia 2017 09:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Krzysztof Boberek
Ilość wyświetleń: 393
06 grudnia 2018 13:11 Radosław Lewandowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe składane na koniec kadencji 2014-2018.
18 lipca 2018 13:05 Radosław Lewandowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za rok 2017 (składane do 30 kwietnia 2018 r.).
27 grudnia 2017 09:43 Krzysztof Boberek - Dodanie osoby.
Zatrzymaj banner przewijany