Krzysztof Bogdański

Funkcje

Rada Gminy Rogów

Radny Rady Gminy w Rogowie (2014 - 2018)

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Przestrzegania Prawa i Porządku

Członek Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Przestrzegania Prawa i Porządku (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 grudnia 2017 09:44
Dokument wprowadzony do BIP przez: Krzysztof Boberek
Ilość wyświetleń: 272
06 grudnia 2018 13:09 Radosław Lewandowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe składane na koniec kadencji 2014-2018.
17 lipca 2018 13:04 Radosław Lewandowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za rok 2017 (składane do 30 kwietnia 2018 r.).
27 grudnia 2017 09:44 Krzysztof Boberek - Dodanie osoby.
Zatrzymaj banner przewijany