Wojciech Kołada

Funkcje

Rada Gminy Rogów

Radny Rady Gminy Rogów (2018 - 2023)

Rada Gminy Rogów

Radny Rady Gminy w Rogowie (2014 - 2018)

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Przestrzegania Prawa i Porządku

Przewodnicząca Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska oraz Przestrzegania Prawa i Porządku (2014 - 2018)

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów

Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 grudnia 2017 13:02
Dokument wprowadzony do BIP przez: Krzysztof Boberek
Ilość wyświetleń: 271
06 grudnia 2018 14:17 Radosław Lewandowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe składane na koniec kadencji 2014-2018.
18 lipca 2018 13:08 Radosław Lewandowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za rok 2017 (składane do 30 kwietnia 2018 r.).
27 grudnia 2017 13:02 Krzysztof Boberek - Dodanie osoby.
Zatrzymaj banner przewijany